+421 51 488 19 00

Po-Pia 7.30 - 16.00

logo
0

Kategórie

Často kladené otázky

Ako získam viac informácií o produkte?
Najdôležitejšie údaj, ktorý potrebujú pracovníci našej technickej podpory a obchodníci je katalógové číslo. Jeho správnym zadaním, urýchlite riešenie Vášho problému a zamedzíte omylom. Nájdete ho hneď pod popisom produktu. Svoje dopyty môžete adresovať na e-mail: info@umakov.sk, tel.číslo +421 517 911 491, livechat alebo formulárom "Odkaz na e-mail", ktorého ikona je hneď vedľa popisu produktu.

Čo je súčasťou nerezového stĺpika?
Nerezový stĺpik obsahuje kotviacu rozetu, kryciu rozetu (v prípade stĺpika, ktorý sa kotví z vrchu), držiaky výplne, resp. skla a držiak madla. Teda všetko okrem výplne, madla a záslepiek

Je potrebné zvárať nerezové zábradlie?
Nie, nerezové zábradlie z našej ponuky je skladačkový systém. Na jeho montáž budete potrebovať bežné náradie (imbus, lepidlo, kladivo, vŕtačka, sada kľúčov, skrutkovač, ...)

Prečo sa držiaky skla nedodávajú s tesnením?
Držiaky skla z našej ponuky sú vhodné pre viac rozmerov skla a tak tesnenie pre Váš špecifický rozmer je potrebné dokúpiť zvlášť. Tesnenie pre konkrétny rozmer skla nájdete v súvisiacom tovare v dolnej časti obrazovky. Na jeden držiak skla budete potrebovať dva kusy tesnenia.

Je tovar na sklade?
Skladovú dostupnosť si môžete overiť hneď na webe. Po otvorení položky hneď nad cenou sa nachádza "Skladom". Po kliknutí na "SR", resp. "EÚ" sa Vám zobrazí skladová dostupnosť na konkrétnej pobočke.

Kde si môžem pozrieť vaše produkty?
Naše produkty Vám radi ukážu pracovníci na našich pobočkách. Pred návštevou si overte skladovú dostupnosť podľa inštrukcií uvedených vyššie a zapamätajte si katalógové číslo.

Je potrebné kované polotovary ešte nejak ošetriť?
Kované polotovary sú dodávané v surovom stave. Pred finalizáciou ich odporúčame pozinkovať a nafarbiť.

Aká sada je vhodná pre moju samonosnú bránu?
Pre výpočet správnej sady pre samonosnú bránu doporučujeme použiť náš konfigurátor "Dimenzovanie brán", ktorý nájdete v ľavej časti obrazovky, alebo kliknutím tu. Po zadaní váhy brány a svetlosti otvoru Vám systém navrhne vhodné sady.

Tradícia už viac ako 30 rokov
Široká sieť predejní
99% produktov skladom
Rýchle doručenie tovaru skladom

Umakov - Ponúkame polotovary pre nerezové, sklenené a hliníkové zábradlia,kované brány. Bránové komponenty pre posuvné samonosné, kolieskové a krídlové brány a ich pohony. Schody, prístrešky, presklenia a konštrukcie pre fotovoltiku. Všetko v najvyššej kvalite a za výhodné ceny.

2023 © Umakov • Všetky práva vyhradené