+421 51 488 19 00

Po-Pia 7.30 - 16.00

logo
0

Kategórie

Často kladené otázky

Ako získam viac informácií o produkte?
Najdôležitejšie údaj, ktorý potrebujú pracovníci našej technickej podpory a obchodníci je katalógové číslo (objednávkový kód). Jeho správnym zadaním, urýchlite riešenie Vášho problému a zamedzíte omylom. Nájdete ho hneď nadd popisom produktu. Svoje dopyty môžete adresovať na e-mail: info@umakov.sk, tel.číslo +421 517 911 491, livechat alebo emailom na nášho obchodníka uvedeného na detaile produktu.

Čo je súčasťou nerezového stĺpika?
Nerezový stĺpik obsahuje kotviacu rozetu, kryciu rozetu (v prípade stĺpika, ktorý sa kotví z vrchu), držiaky výplne, resp. skla a držiak madla. Jedntotlivé diely stĺpika nájdete aj v "Dieloch setu" na detaile tovaru. Doplnkový tovar na kotvenie a vyskladanie celého zábradlia nájdete v doporučenom tovare.

Je potrebné zvárať nerezové zábradlie?
Nie, nerezové zábradlie z našej ponuky je skladačkový systém. Na jeho montáž budete potrebovať bežné náradie (inbus kľúč, lepidlo, kladivo, vŕtačka, sada kľúčov, skrutkovač, ...)

Prečo sa držiaky skla nedodávajú s tesnením?
Držiaky skla z našej ponuky sú vhodné pre viac rozmerov skla a tak tesnenie pre Váš špecifický rozmer je potrebné dokúpiť zvlášť. Tesnenie pre konkrétny rozmer skla nájdete v povinnom príslušenstve v dolnej časti pri produkte. Na jeden držiak skla budete potrebovať dva kusy tesnenia.

Je tovar na sklade?
Skladovú dostupnosť si môžete overiť hneď na webe. Po otvorení položky sa hneď vedľa ceny nachádza časť "Skladom", kde vidíte dostupnosť na jednotlivých predajniach.

Kde si môžem pozrieť vaše produkty?
Naše produkty Vám radi ukážu pracovníci na našich pobočkách. Pred návštevou si overte skladovú dostupnosť podľa inštrukcií uvedených vyššie a kolegom uveďte katalógové číslo produktu.

Je potrebné kované polotovary ešte nejak ošetriť?
Kované polotovary sú dodávané v surovom stave. Pred finalizáciou ich odporúčame pozinkovať a nafarbiť.

Aká sada je vhodná pre moju samonosnú bránu?
Pre výpočet správnej sady pre samonosnú bránu doporučujeme použiť náš konfigurátor "Dimenzovanie brán", ktorý nájdete v pravej časti päty našej stránky, alebo kliknutím sem. Po zadaní váhy brány a svetlosti otvoru Vám systém navrhne vhodné sady s potrebným predĺžením.

Tradícia už viac ako 30 rokov
Široká sieť predejní
99% produktov skladom
Rýchle doručenie tovaru skladom

Umakov - Ponúkame polotovary pre nerezové, sklenené a hliníkové zábradlia,kované brány. Bránové komponenty pre posuvné samonosné, kolieskové a krídlové brány a ich pohony. Schody, prístrešky, presklenia a konštrukcie pre fotovoltiku. Všetko v najvyššej kvalite a za výhodné ceny.

2024 © Umakov • Všetky práva vyhradené